XI edycja ARP Innovation Pitch – warsztaty innowacyjnych pomysłów dla PolRegio

XI edycja ARP Innovation Pitch – warsztaty innowacyjnych pomysłów dla PolRegio

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. po raz XI organizuje ARP Innovation Pitch. Jest to kolejna edycja wydarzenia poświęconego transferowi technologii od sektora MŚP i start-upów do dużych spółek o ugruntowanej pozycji rynkowej. Obecnie wspólnie z ekspertami Przewozów regionalnych PolRegio poszukujemy innowacyjnych pomysłów z obszaru technologii mobilnych.

Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, powstały w 2001 r. Są największym pasażerskim przewoźnikiem kolejowym w Polsce. Każdego dnia na tory w całym kraju wyjeżdża około 1800 pociągów zamawianych i finansowanych przez samorządy wojewódzkie. W ciągu roku z usług POLREGIO korzysta prawie 80 mln pasażerów. Pociągi POLREGIO zatrzymują się na ponad 1800 stacjach. Udział firmy w rynku kolejowych przewozów pasażerskich wynosi ponad 27%. Większościowym akcjonariuszem spółki jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (50% i jeden udział).

POLREGIO chce ciągle się rozwijać i poszukuje nowych innowacyjnych rozwiązań, które będą sprzyjać pasażerom i podniosą komfort podróży.

Zachęcamy do udziału wszystkich, którzy chcą podjąć wyzwanie tworzenia nowych, innowacyjnych produktów i tych, którzy chcieliby podjąć współpracę w tym zakresie ze spółką posiadającą już swoją pozycje i renomę.

Przyjmowanie zgłoszeń potrwa przez miesiąc od 6 października do 5 listopada 2017r. Nadesłane propozycje będą podlegały ocenie specjalistów ARP, a następnie ekspertów z POLREGIO. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem i wzięcie udziału w konkursie.

Wszelkie informacje o naborze są dostępne na stronie www.ptt.arp.pl/warsztaty.

XI edycja ARP Innovation Pitch – warsztaty innowacyjnych pomysłów dla PolRegio
ArticleToPDF