Konkurs „inNOWacje - #kolej2023"

Konkurs „inNOWacje - #kolej2023"

Kolejna Edycja Konkursu ARP Innovation Pitch

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. wspólnie ze spółkami z Grupy PKP będzie szukać innowacji dla kolei.

Już wkrtóce rusza naboór konkursu „inNOWacje - #kolej2023”, w jego ramach przedstawiciele startupów będą mogli zgłosić swoje nowoczesne rozwiązania w odpowiedzi na konkretne oczekiwania spółek z Grupy PKP S.A. Jury konkursowe złożone z przedstawicieli czterech spółek kolejowych oraz funduszy Venture Capital wyłoni zwycięzców, na których czekają atrakcyjne nagrody finansowe. Organizatorzy konkursu to Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. i spółki PKP S.A.: PKP Intercity S.A., PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., PKP Cargo S.A.  Konkurs odbywa się w formule ARP Innovation Pitch.

Kolejarze będą szukać nowoczesnych rozwiązań w czterech kategoriach: Kolej dla Pasażera, Innowacyjna Technika Kolejowa, Nowoczesny Marketing i Sprzedaż oraz Ekologia, Elektrooszczędność, Elektromobilność. Do konkursu będą mogli zgłosić się przedstawiciele startupów tj. mikroprzedsiębiorstw na wczesnych etapach rozwoju działalności, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), jednostek naukowo-badawczych, których zadaniem będzie przygotowanie innowacyjnego rozwiązania w wybranej kategorii.

Już wkrótce na tej stronie ukażą się informacje potrzebne do przygotowania zgłoszenia do konkursu.

Dzisiaj możecie się Państwo zapoznać bliżej z tematami, które są przedmiotem konkursu. Jeśli macie pomysły lub projekty, które wpisują się w tą agendę to śledzicie tą stronę gdzie ukażą się wszystkie informacje potrzebne do zgłoszenia się do konkursu (Regulamin, instrukcja zgłosznia, wzór prezentacji do przygotowania zgłoszenia).

W przypadku pytań piszcie na adres warszaty@arp.pl.

Konkurs „inNOWacje - #kolej2023"
ArticleToPDF