Warsztaty

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. od 25 lat wspiera konkurencyjność polskich przedsiębiorstw. W ostatnim czasie szczególny nacisk kładziemy na wspieranie innowacyjności polskich firm. Poprzez budowanie współpracy dużego biznesu i MŚP aktywnie kreujemy warunki do rozwoju gospodarki opartej na wiedzy.

W związku z tym organizujemy warsztaty - ARP INNOVATION PITCH, które są odpowiedzią MŚP na zaadresowane potrzeby dużych przedsiębiorstw. 

Zaprezentowanie swojego produktu/pomysłu oraz dotarcie do odpowiednich osób w dużej korporacji dla firm, szczególnie małych, jest nie lada wyzwaniem. Z drugiej strony w korporacjach coraz częściej poszukuje się innowacyjnych pomysłów, a wiedza na temat obszarów działania MŚP i umiejętność dotarcia do nich  jest niewielka. Postanowiliśmy ułatwić takie spotkanie gromadząc te dwie grupy na warsztatach pod marką ARP, która chce budować wzajemne zaufanie tych grup. Organizując spotkanie dajemy szanse na zaprezentowanie potrzeb i rozwiązań, a otwierając nowe pola do współpracy mamy nadzieję na wypracowanie także zupełnie nowych pomysłów.

Poniżej znajdziecie Państwo Aktualne konkursy, serdecznie zachęcamy do udziału oraz do kontaktu wszystkich zainteresowanych współpracą z nami w tego typu inicjatywach zarówno z małych jak i dużych przedsiębiorstw.

Zakończone nabory