OFERTA WARSZTATY INNOWACYJNYCH POMYSŁÓW DLA FIRM

OFERTA WARSZTATY INNOWACYJNYCH POMYSŁÓW DLA FIRM

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. od 25 lat wspiera konkurencyjność polskich przedsiębiorstw. W ostatnim czasie szczególny nacisk kładziemy na wspieranie innowacyjności polskich firm. Poprzez budowanie współpracy dużego biznesu i MŚP aktywnie kreujemy warunki do rozwoju gospodarki opartej na wiedzy.

Jednym z projektów prowadzonych przez ARP celem przyspieszenia działalności innowacyjnej wśród polskich przedsiebiorstw jest organizacja Warsztatów Innowacyjnych Pomysłów.

Możliwość zaprezentowania swojego produktu/pomysłu i dotarcia do odpowiednich osób w dużej korporacji szczególnie dla małych  firm jest nie lada wyzwaniem. Z drugiej strony w korporacjach coraz częściej poszukuje się innowacyjnych pomysłów pozwalających na dalszy rozwój. Organizując warsztaty staramy się, pod marką ARP,  budować wzajemne zaufanie wśród przedsiębiorców. Dzięki warsztatom duże przedsiębiorstwo nie musi budować dużych działów B+R, aby znaleźć innowacyje rozwiązanie, a małe przedsiębiorstwa zyskują szansę na sprzedaż swoich rozwiązań. Dotychczasowe warsztaty pokazały jak dużo rozwiazań innowacyjnych jest dostępnych na rynku, a jak mała jest wzajemna wiedza o ich dostępności. Warsztaty dają więc szansę na przyspieszenie w naszej gospodarce.

Warsztat składa się z wielu elementów - od etapu konkursu po spotkanie typu "pitch elevator" oraz sesji networkingowej (prezentacja pdf.). Celem warsztatu jest skojarzenie jak największej liczby start-upów i małych, średnich firm z dużymi spółkami.

W zakresie organizacji przedsięwzięć ukierunkowanych na wyszukiwanie pomysłów i rozwiązań będących odpowiedzią na potrzeby dużego przedsiębiorcy zaufało nam już kilka firm między innymi: PGNiG Obrót Detaliczny, PGNiG Polska Spółka Gazownictwa czy Przedsiębiorstwo Polskie Porty Lotnicze.

W przypadku, gdyby byli Państwo zainteresowani ofertą pozostajemy do Państwa dyspozycji i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie oraz  elastyczni jeśli chodzi o dostosowania formuły warsztatu do Państwa potrzeb.

Kontakt:

warsztaty@arp.pl

22 695 3742

OFERTA WARSZTATY INNOWACYJNYCH POMYSŁÓW DLA FIRM
ArticleToPDF