Warsztaty

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. od 25 lat wspiera konkurencyjność polskich przedsiębiorstw. W ostatnim czasie szczególny nacisk kładziemy na wspieranie innowacyjności polskich firm. Poprzez budowanie współpracy dużego biznesu i MŚP aktywnie kreujemy warunki do rozwoju gospodarki opartej na wiedzy.

W związku z tym organizujemy warsztaty - ARP INNOVATION PITCH, które są odpowiedzią MŚP na zaadresowane potrzeby dużych przedsiębiorstw. 

ARP Innovation Pitch (nazywany Warsztatem) jest projektem, którego zadaniem jest skojarzenie jak największej liczby start-upów oraz małych i średnich firm z dużymi spółkami. Warsztat ma formułę konkursu, gdzie duże przedsiębiorstwo określa swoje potrzeby, a start-upy lub małe, średnie firmy prezentują swoją ofertę/ rozwiązanie odpowiadając na te potrzeby. Warsztat składa się z etapu naboru rozwiązań, ich oceny przez specjalistów ze strony ARP i prezentację specjalistom spółki. Następnie wybór najlepszych pomysłów w formie panelu ekspertów lub finału , gdzie wybrane firmy mają możliwość zaprezentowania swojej oferty przed ekspertami z dużej spółki. Dzięki takiej formule w prosty i szybki sposób możecie Państwo znaleźć rozwiązanie na zaadresowaną potrzebę bez angażowania dużych zasobów osobowych i finansowych. Małe i średnie firmy zyskują zaś możliwość weryfikacji swoich produktów oraz zdobycia dobrego partnera biznesowego. W tych działaniach zaufali nam: PGNiG, PGNiG OD, PGNiG Termika, PSG, PPL.

Poniżej znajdziecie Państwo Aktualne konkursy, serdecznie zachęcamy do udziału oraz do kontaktu wszystkich zainteresowanych współpracą z nami w tego typu inicjatywach zarówno z małych jak i dużych przedsiębiorstw. Kontakt warsztaty@arp.pl

Zakończone nabory